طراحی لوگو املاک

image
image
image
image
image
image
طراحی لوگو املاک

امروزه طراحی لوگو برای تمامی برندها و مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاور املاک نیز از آن دسته شغل هایی است که تب رقابت در آن بسیار داغ است و برای اینکه بتوانید به خوبی از رقبای دیگر تمیز داده شوید و به یک برند تبدیل شوید نیاز به یک طراحی لوگو املاک حرفه ای دارید. یک کسب و کار برای اینکه بتواند به خوبی در میان رقبای خود شناخته شود و بدرخشد باید از یک تیم طراحی حرفه ای کمک بگیرد تا بتواند بهترین لولگو را از آن خود کند. اگر شما هم جزو افرادی هستنید که به دنبال یک لوگو خاص و منحصر به فرد برای شغل مشاور املاک هستید در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای طراحی لوگو برای املاک و بنگاه ها

طراحی لوگو املاک از مزایا و اهمیت بسیاری برخوردار است:

 • تاثیرگذاری

لوگو اولین چیزی است که از یک کسب و کار به چشم مشتری دیده می شود. حتی قبل از اینکه کم و کیف کار در نظر گرفته شود، این لوگو کسب و کار است که خودنمایی می کند. طراحی یک لوگو قدرتمند و حرفه ای در همان نگاه اول مشتری را جذب خود می کند و آنطور که باید روی مشتری تاثیر خود را می گذارد.

 • ایجاد حس اعتماد در مشتریان و جذب مشتریان جدید

با یک لوگو جذاب می توانید مشتریان جدیدی پیدا کنید. لوگو این اطمینان را به مشتریان می دهد که شما برای شغل خود اهمیت قائلید و در این صورت حس اعتماد را در آن ها القا کنید. 

 • ایجاد هویت مستقل

با طراحی لوگو املاک می توانید برای کسب و کار خود یک برند مستقل تعریف کنید. هویت شما با تصویر لوگو شناخته می شود و در ذهن ها باقی خواهد ماند. تمامی کسب و کارها برای طراحی لوگو اهمیت زیادی قائلند و مشاور املاک نیز از آن دسته مشاغلی است که نیاز به یک لوگو جذاب و منحصر به فرد دارد تا بتواند در ذهن مشتریان خود هک شود.

 • برندسازی و تبلیغات

در مشاغلی همچون مشاور املاک رقابت شدید است و به همین خاطر با طراحی لوگو می توانید خود را به عنوان یک برند معتبر معرفی کنید تا بتوانید موفقیت کسب کنید. به دلیل اینکه افراد بیشتر برندها را با لوگوی آن ها می شناسند. طراحی لوگو املاک نه تنها برای دفتر کار، بلکه برای تبلیغات و اهداف مختلف این کسب و کار بسیار با اهمیت است.

 • ارتباط با مشتریان

با طراحی لوگو می توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. چرا که لوگو بیشترین جلب توجه را برای کسب و کار شما خواهد داشت.

 • جدیت و ثبات در کار

تمامی کسب و کارها برای اینکه بتوانند ثبات کار خود را به نمایش بگذارند به کارهایی از جمله طراحی لوگو، طراحی سایت، شبکه های اجتماعی و عواملی از این دست روی می آورند. طراحی لوگو نشان دهنده ثبات و جدیت شما در کسب و کارتان است.

 • رساندن پیام برند با لوگو

طراحی لوگوهای مفهومی به خوبی می تواند پیام شما و کسب و کارتان را به سمع و نظر مشتریان برساند. اکثر پیام های کسب و کار را می توان با استفاده از لوگو به مشتری انتقال داد. 

نکات مهم در طراحی لوگو املاک 

طراحی لوگو مشاور املاک

در طراحی لوگو املاک باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • طراحی لوگو باید ساده باشد

نه تنها مشاور املاک بلکه بسیاری از کسب و کارهای معروف از یک لوگو ساده برای برند خود استفاده می کنند. لوگوهای ساده به راحتی در ذهن باقی می مانند و به سادگی فراموش نخواهند شد. این لوگو در میان انبوه لوگوهای شلوغ و رنگارنگ به خوبی شناخته می شود.

 • لوگو باید ماندگار باشد

لوگویی که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد تا سالیان سال ماندگار خواهد شد و مشتریان با دیدن آن به سرعت به یاد شما می افتند. به خصوص در مناطق بومی مشاور املاک شما از دیگر بنگاه های املاک متمایز می شود.

 • لوگو نباید به زمان و مکان محدود باشد

طراحی لوگو املاک باید به گونه ای باشد که در تمامی زمان ها همیشه قابل استفاده باشد. لوگو نباید تاریخ انقضا داشته باشد. نباید از طرح هایی که در یک سال خاص مد می شوند استفاده کرد. به دلیل اینکه با گذشت زمان دیگر ارزش خود را از دست خواهند داد. برای طراحی لوگو تمامی جوانب باید در نظر گرفته شود. همچنین نباید وابسته به مکان خاصی باشد. ممکن است در آینده تصمیم بگیرید کار خود را وسعت ببخشید و یا چند شعبه در شهرهای دیگر تاسیس کنید. 

 • عناصر لوگو باید با هم متناسب باشند.

تمامی عناصر لوگو اعم از رنگ ها، حروف، فاصله بین المان ها به خوبی باید متعادل باشند و با یکدیگر تناسب داشته باشند.

سفارش طراحی لوگو املاک 

برای طراحی لوگو املاک نیاز به یک تیم طراحی حرفه ای دارید تا بتواند آن طور که باید انتطارات شما را از یک لوگو جذاب و قدرتمند برآورده کند. تیم ریگل با بهره مندی از کادری خلاق و حرفه ای در زمینه انواع طراحی لوگو در کنار شما خواهد بود. برای دریافت مشاوره در خصوص طراحی لوگو مشاور املاک و همچنین اطلاع از تعرفه ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.